M.App Enterprise – mapy przyszłości

Poznaj platformę do tworzenia aplikacji geoprzestrzennych, która pomoże zoptymalizować procesy biznesowe w Twojej organizacji.
Weź udział w szkoleniu „M.App Enterprise – mapy przyszłości", które odbędzie się

11 czerwca 2019 r. o godz. 11:00

Hexagon M.App Enterprise to prosta w obsłudze platforma do tworzenia lekkich i dynamicznych aplikacji mapowych dedykowanych rozwiązywaniu konkretnych zadań. M.App Enterprise przechowuje i przetwarza zdjęcia, chmury punktów, dane wektorowe, pozwala zarządzać procesami oraz wykonywać analizy i zapytania, a także udostępnia je z jednego miejsca za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika.

Podczas szkolenia pokażemy, jak łatwo korzystać z platformy, tworząc przykładową aplikację Smart M.App w ciągu 30 min. Zademonstrujemy jak połączyć się ze źródłami danych przestrzennych, jak skonfigurować proces pracy, style, role i zabezpieczenia, a także jak opublikować gotową aplikację.

Wypełnij formularz rejestracyjny i weź udział w bezpłatnym szkoleniu!

Jeżeli chcą Państwo zmienić preferencje dotyczące sposobu komunikacji, prosimy o skorzystanie z tego linku. Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności Hexagon Geospatial. Wypełniając powyższy formularz potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję zasady i warunki Polityki Ochrony Prywatności Hexagon Geospatial.