Luciad Portfolio - inteligentna cyfrowa rzeczywistość

Poznaj unikalną platformę Luciad, która łączy różne źródła danych w jedną cyfrową rzeczywistość.
Weź udział w szkoleniu „LUCIAD Portfolio -
inteligentna cyfrowa rzeczywistość", które odbędzie się

16 kwietnia 2019 r. o godz. 11:00

Czujniki i sensory mierzą świat z niebywałą szczegółowością i dokładnością, zarówno z poziomu przestrzeni kosmicznej, powietrza, ulicy, jak również wnętrz budynków. Tworzone w ten sposób ogromne ilości danych np. wysokorozdzielcze zobrazowania optyczne oraz radarowe, nieograniczona liczba punktów ze skaningu laserowego i algorytmów fotogrametrycznych, czy modele obiektów 3D dla aglomeracji miejskich i obszarów wiejskich, tworzą jeden spójny obraz otaczającej nas rzeczywistości.

Na tym szkoleniu dowiesz się, jak łączyć te dane w spójną cyfrową rzeczywistość oraz jak integrować je z informacją o lokalizacji np. ludzi, statków, samolotów, autobusów czy zanieczyszczeń powietrza w czasie rzeczywistym, przenikając pomiędzy światem statycznym, a dynamicznym. 
Podczas tego szkolenia opowiemy:

  • Jak wizualizować nieograniczone zbiory chmur punktów oraz modeli 3D.
  • Jak śledzić zmiany i postępy prac, porównując wysokorozdzielcze dane.
  • Jak łączyć dane cyfrowe z różnych źródeł w czasie rzeczywistym.

Wypełnij formularz rejestracyjny i weź udział w bezpłatnym szkoleniu!

Jeżeli chcą Państwo zmienić preferencje dotyczące sposobu komunikacji, prosimy o skorzystanie z tego linku. Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce Ochrony Prywatności Hexagon Geospatial. Wypełniając powyższy formularz potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję zasady i warunki Polityki Ochrony Prywatności Hexagon Geospatial.